Menu
Sepetim

Hakkımızda

2016 yılında özgün tasarımıyla, Türkiye’de çevrimiçi saat alışveriş pazarında, İstanbul, Ordu Merkez ve şube mağazalarımızı açtık. Kaliteli içerik ve en seçkin saat markalarını bünyemizde bulundurarak doğru adımlarla yolumuza devam ettik.

Müşteri memnuniyet odaklı çalışma prensibi ile hareket eden SaaTTino Accessories Watches, e-ticaret ve saat sektörüne yönelik bilgi birikimini, kullanıcı dostu alışveriş sitesi oluşturarak hizmete sunmuş olup, kısa sürede 

Hedefimiz, içerik kalitesinden ödün vermeden, her zaman en yeni ürüne, en hızlı şekilde, sorun yaşamadan iyi bir hizmet kalitesi ile ulaşmanızı sağlamaktır.

MİSYON

Kullanıcı dostu ürün satışını çalışma prensibi haline getiren SaaTTino Accessories Watches, müşteri memnuniyetini tercih etmektedir. Kaliteli, kullanışlı ve aynı zamanda garantili ürün seçeneklerini satışa çıkarmak, SaaTTino Accessories Watches’in çalışma prensipleri arasındadır. Kadın, erkek, çocuk ve sevgili saat kategorisinde beklentileri karşılayacak özel tasarımlarla müşteri memnuniyetini ön plana alıyoruz. Dünyada ve ülkemizde saat sektöründe sıradanlaşan modellerin yerine yeni, etkileyici ürün satışı, ilk önemli amacımızdır.

İnternet üzerinden saat satışı işlemlerinde güveni ön plana alan SaaTTino Accessories Watches, saat ve e-ticaret sektörüne özel tasarımlarıyla ürün satışı gerçekleştiriyor. Online ödeme, kargo ve iade gibi özelliklere sahip kullanıcı dostu firmamızın web sitesi, müşteri odaklı hareket ediyor. spectrum, watchart, Newera Watch, gold time, mini focus, Seniori, Oleydi ve Pinkoli gibi Marka’ lı ürünlerimiz, bu kategoride özel seçeneklerle satışa sunuluyor.

VİZYONUMUZ

Kaliteyi ön planda tutan ve stoklu ürün satışını çalışma prensibi haline getiren firmamız, Orijinal Markalı ürün satışı gerçekleştirmektedir. Mevcut ürünün yanı sıra ürün güncelleme konusunda da çözüm odaklı hareket eden şirketimiz, ürün siparişinde pratik çözümleri tercih ediyor. En hızlı, en güvenilir ve en pratik kargo seçenekleriyle ürünler kısa sürede teslim ediliyor. Zamanın en iyi şekilde kullanılması ve kullanıcı için pratik çözümlerin üretilmesi en önemli prensiplerimiz arasındadır.

Hizmet kalitesini güncelliyoruz ve e-ticaret kategorisinde meydana gelen yenilikleri hizmet programına dahil ediyoruz. Ürün kataloğumuzu düzenli bir şekilde müşteri isteğine uygun olacak şekilde düzenlemeye devam ediyoruz. Kalitenin yanı sıra uygun fiyat seçenekleri de hizmet programımıza yansıtılıyor.