Menu
Sepetim

Hakkımızda

Profesyonel kadrosuyla, saat dünyasında kaliteli saat seçeneklerini satışa sunan SaaTTino®, kısa zamanda en popüler firma haline geldi. Sektörel anlamda güvenin adresi olan şirketimiz 2016 yılında faaliyete geçti. Estetik, zarif ve popüler saat markalarını saat severler için satışa sunan şirketimiz, İstanbul Şişli’de müşterisiyle buluşuyor. Saat severler için yeni ve etkileyici saat seçeneklerini vitrine yansıtıyoruz.

Saat dünyasında güvenilirliği tercih eden ve bu kategoride en iyi ürün seçeneklerini satan SaaTTino®, geniş ürün seçenekleriyle güven veriyor. Dünyaca ünlü Seniori®, Saatinmoda®, SaaTTino®, Oleydi®, Spectrum® ve Pinkoli® gibi markalar satılmaktadır. Uygun fiyat seçeneğine sahip bu markalar, online satın alma kategorisinde sipariş edilebilir.

Misyonumuz

Kullanıcı dostu ürün satışını çalışma prensibi haline getiren SaaTTino® Accessories Watches, müşteri memnuniyetini tercih etmektedir. Kaliteli, kullanışlı ve aynı zamanda garantili ürün seçeneklerini satışa çıkarmak, SaaTTino® Accessories Watches’in çalışma prensipleri arasındadır. Kadın, erkek, çocuk ve sevgili saat kategorisinde beklentileri karşılayacak özel tasarımlarla müşteri memnuniyetini ön plana alıyoruz. Dünyada ve ülkemizde saat sektöründe sıradanlaşan modellerin yerine yeni, etkileyici ürün satışı, ilk önemli amacımızdır.

İnternet üzerinden saat satışı işlemlerinde güveni ön plana alan SaaTTino® Accessories Watches, saat ve e-ticaret sektörüne özel tasarımlarıyla ürün satışı gerçekleştiriyor. Online ödeme, kargo ve iade gibi özelliklere sahip kullanıcı dostu firmamızın web sitesi, müşteri odaklı hareket ediyor. Seniori®, Saatinmoda®, SaaTTino®, Oleydi® ve Pinkoli® gibi Marka’ lı ürünlerimiz, bu kategoride özel seçeneklerle satışa sunuluyor.

Vizyonumuz

Kaliteyi ön planda tutan ve stoklu ürün satışını çalışma prensibi haline getiren firmamız, Orijinal Markalı ürün satışı gerçekleştirmektedir. Mevcut ürünün yanı sıra ürün güncelleme konusunda da çözüm odaklı hareket eden şirketimiz, ürün siparişinde pratik çözümleri tercih ediyor. En hızlı, en güvenilir ve en pratik kargo seçenekleriyle ürünler kısa sürede teslim ediliyor. Zamanın en iyi şekilde kullanılması ve kullanıcı için pratik çözümlerin üretilmesi en önemli prensiplerimiz arasındadır.

Hizmet kalitesini güncelliyoruz ve e-ticaret kategorisinde meydana gelen yenilikleri hizmet programına dahil ediyoruz. Ürün kataloğumuzu düzenli bir şekilde müşteri isteğine uygun olacak şekilde düzenlemeye devam ediyoruz. Kalitenin yanı sıra uygun fiyat seçenekleri de hizmet programımıza yansıtılıyor.