Menu
Sepetim

S.S.S.

Merak ettiklerinizi büyük ihtimalle aşağıdaki sorular arasında bulabileceksiniz. Eğer bulamazsanız, bizimle mail veya telefon yoluyla iletişim kurup merak sorularınızı sormaktan lütfen çekinmeyin.

Ürünün kullanım durumu nedir?

Sıfır, kullanılmamış olarak gönderilmektedir.

Ürün orijinal mi?

Ürün Adınıza düzenlenmiş faturası ile birlikte kutusu veya paketinde tarafınıza gönderilir.

Ürünleriniz stoklu mu?

Evet

Ürün nereden gönderiliyor?

Ürünlerimizin gönderildiği yer: İstanbul, Ordu

Ürünün teslimat süresi ne kadar?

İstanbul ve çevre iller için teslimat süresi 1 gün, 600 km ve üzeri mesafede 2 günü bulabilmektedir.

Ürünün kargo ücretini kim ödüyor?

Bu ürünün kargo ücretini 'SaaTTino - Accessories & Watches olarak biz ödüyoruz.

Ürünün gönderim alanları nedir?

Ürünlerimizi, Türkiye'nin her yerine gönderebiliyoruz. Şimdilik Kıbrıs'a ve diğer ülkelere gönderim yapılamamaktadır.

Ürünün teslimatında hangi kargo şirketleri tercih ediliyor?

Ürün teslimatı Aras Kargo ile yapılmaktadır. Ürün Teslimat Bilgileri Sipariş vermiş olduğunuz ürünler mümkün olduğunca zarar görmeyecek şekilde en geç 24 saat içerisinde kargoya verilir.

Değişim ve iade şartları nelerdir?

Ürünü evrakları ve kutusu ile beraber eksiksiz olacak şekilde anlaşmalı kargo ile geri gönderiniz. Ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir.

Aldığımız ürünü hediye paketi ve not yazdırabiliyor muyuz?

Ürünlerinize dilerseniz hediye paketi yaptırabilir ve not yazdırabilirsiniz. Bunun için bize mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Faturayı farklı bir isme kestirebilir miyim?

Faturanızı ister firma, isterseniz şahıs olarak adınıza kestirebilirsiniz. Bu işlem sırasında fatura bilgilerinizle teslimat bilgilerinizi kontrol ediniz ve bize mesaj yolu ile bildirimde bulununuz.

Satış sonrası destek

Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, elinden geldiğince dürüst ve kaliteli hizmet üretme uğraşı içerisinde olan bir müessesedir. Bütün çabalarımıza rağmen yaptığınız alışverişte sizi memnun edemediysek lütfen bizimle 7/24 hemen iletişime geçin. Mesaj veya telefon yolu ile bize her zaman ulaşabilirsiniz. İlke olarak her zaman satışını yaptığımız ürünlerin arkasında durmaktayız.

2016 yılında özgün tasarımıyla, Türkiye’de çevrimiçi saat alışveriş pazarında, İstanbul, Ordu Merkez ve şube mağazalarımızı açtık. Kaliteli içerik ve en seçkin saat markalarını bünyemizde bulundurarak doğru adımlarla yolumuza devam ettik.

Müşteri memnuniyet odaklı çalışma prensibi ile hareket eden SaaTTino Accessories Watches, e-ticaret ve saat sektörüne yönelik bilgi birikimini, kullanıcı dostu alışveriş sitesi oluşturarak hizmete sunmuş olup, kısa sürede 

Hedefimiz, içerik kalitesinden ödün vermeden, her zaman en yeni ürüne, en hızlı şekilde, sorun yaşamadan iyi bir hizmet kalitesi ile ulaşmanızı sağlamaktır.