Menu
Sepetim

Saatler Hakkında Bilgiler RSS Feed

Saatler hakkında bilgiler.

08 Jul Saat Kıyafet Uyumu ve Dikkat Edilmesi Gerekenler
0 2084
Saatler zamansız aksesuarlardır. Geçmişten günümüze her dönemin ve devrin değişmeyen parçaları olagelmişlerdir. Kıyafetlerimizi tamamlamada en çok ter..
02 Apr Orijinal Saatler Nasıl Anlaşılır?
0 23070
Orijinal saat ile sahte saat arasında bazı önemli farklar vardır. Her şeyden önce sahte saat, tasarım detayları ile fark edilebilir. Orijinal saat ise..
14 Mar Tarzınıza En Uygun Saati Bulmanın 6 Yolu
admin 0 741
“Benim için en iyi ve en uygun saat hangisidir?” diye merak ettiniz mi? Ya da “Hangi saati satın almalıyım?” sorusu aklınıza geldi mi? Size ve tarzını..
13 Mar En Sık Yaşanan Saat Arızaları Nelerdir?
SaaTTino 0 5105
Zaman değerlidir. Hayat farkında olmadan akıp, gider. Akrep ve yelkovan sürekli hareket halindedir. Bu konuda size en iyi yön verecek aksesuarların ba..
15 Aug Saatin Orijinal Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?
0 9962
Saatler ihtiyaç olmanın yanı sıra, insanların vazgeçilmez bir aksesuarı haline gelmiştir. Uzun süre sorunsuz kullanmak ve dayanıklılık açısından da, d..
02 Aug Mekanik Saatlerin Özellikleri Nelerdir? Mekanik Saatlerin Önemi
0 5881
Mekanik saatler, hareket kaynağı, dişli parçalar ve kadran olmak üzere yaklaşık 130 bileşenden oluşur. Komplikasyonlu saatlerde bileşenlerin sayısı do..
01 Aug Saat Kullanım Ömrünü Etkileyen Faktörler
0 1274
Saat kullanımında uzun ömürlü modellerden yana tercihinizi kullanıyorsanız birkaç noktaya dikkat etmeniz gerekiyor. Yapılan bazı yanlışlar saatlerin ö..
17 Jul Altın Rengi Saatlerin Doğru Kullanım Yerleri
SaaTTino 0 3314
Saatleri kimi zamanın takibi için kullanır, kimi ise aksesuar olması için. Son yıllarda akıllı telefonların artması ve bu telefonlardaki zamanlayıcı ö..
10 Jul İsviçre Yapımı Saatlerin Önemi
0 1181
"İsviçre yapımı” terimi, dünyanın en iyi ve güvenilir ürünlerini tanımlayan bir terimdir. Saatler söz konusu olduğunda "İsviçre yapımı” ifadesi daha d..
25 Jun Saat Nasıl İcat Edildi? İlk Saatten Günümüze Saatler Nelerdir?
0 10361
Saatler, modern uygarlık tarihi boyunca insanlarla birlikte gelişen cihazlardır. Güneş saatlerinden atom saatlerine, kum saatlerinden dijital saatlere..
20 Jun Saatler Hakkında Bilinmeyenler
0 1776
Saat, günümüzün her anını temsil eder. Bir anlamda saatle yaşarız. Adeta bir tarihi eser olan saatler, binlerce yıl süren araştırmaların ve geliştirme..
15 Jun Saat Bakım Zamanları Neye Göre Belirlenir?
0 1064
Bir saat servisine gelme nedenlerinin başında saatin durması, geri kalması veya kırılması gibi nedenler gelmektedir. Birçok saat nispeten hassas mekan..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)