Her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü yaklaşıyor. Dünyada en çok değer verdiğimiz insanlar olan annelerimiz için hediye bulma vakti! Aslında onlar yılın sadece bir günü için değiş her günü hediyeyi hak ediyorlar. Ama hiç olmamış Anneler Gününde güzel bir hediye ile onları sevindirebilirsiniz. Anneler için saat modelleri ideal bir hediye olacaktır. Onları sevdiğinizi hatırlatmanız için Anneler Günü güzel bir fırsat! Peki, Anneler Günü için hediye saat modelleri nelerdir? Makalemiz size yol gösterecek!

Annelere Özel Saat Modelleri

Annenize hediye seçiminde herkesin kullanabileceği bir ev eşyası almak her ne kadar yaygın bir hediye seçeneği olsa da bu hediye annenize özel bir hediye olmayacaktır. Ona değer verdiğinizi en iyi şekilde göstermek için annelere özel hediye seçmeniz yerinde olacaktır. Bu sebeple annelere özel saat modelleri onları mutlu edecektir! Peki, annelere özel saatler neler olabilir?

Annenizin tarzını mutlaka bilirsiniz. Bu sebeple ona bir saat seçmek için çok zorlanmamanız gerekir. Ama yine de karar veremiyorsanız annenisin en çok sevdiği saat modelleri için babanıza ya da kardeşlerinize danışabilirsiniz. Veya teyzeniz varsa ondan annenizin stili hakkında daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz. Annenize hediye seçerken kıyafetlerini de baz alabilirsiniz. En çok tercih ettiği kıyafetlere uygun bir saat modeli seçmeniz mantıklı olacaktır.

Annelere Özel Saat Markaları

GC: Bu markanın yuvarlak saat modelleri son yılların trendleri arasında yer alıyor. Safir kaplı mineral camlı saatler, günlük kıyafetlere uygun bir tarz sunacaktır. 

Guess: Kadın kol saati modellerinde iddialı olan marka, taşlı ve pırlantalı saat modelleri ile dikkat çekiyor. Süslü ve zarif Guess saatler, annenize özel saat modeli olabilir.

Maurice Lacroix: Kadınlara özel sade ve minimal modeller üreten marka, anneniz için şık bir seçim olacaktır. Özellikle safir cam, yuvarlak kasa, zarif kadran ve deri kayışlı Maurice Lacroix saat modeller, anneniz için yalın ve kullanışlı bir tarz sunacaktır.

DKNY: Markanın casual saat modelleri en çok tercih edilen saatler arasında yer alıyor. Anneniz için DKNY’den mineral camlı, deri kordonlu ve çok fonksiyonlu şık bir kol saati beğenebilirsiniz.

Swarovski: Zarif saatleri dikkat çeken Swarovski, pırıl pırıl taşlı saat modelleri ile göz dolduruyor. Annenizin tarzına eşlik edecek son derece şık kol saati için Swarovski’nin zarafet ile tasarlanmış modellerine odaklanabilirsiniz.

Emporio Armani: Her annenin kolaylıkla beğenebileceği çok sayıda saat tasarımları sunan marka, özellikle çelik kayış ve rose renkli modelleri ile öne çıkıyor. Markanın kalitesi, annenize verdiğiniz değeri gösteren bir kriter olabilir.

Skagen: Annelere özel saat modelleri tasarlayan Skagen, klasik tarzın şıklığı ile büyük beğeni topluyor. Klasik saat modelleri seven anneler için Skagen bayan kol saati modellerini tercih edebilirsiniz.

Versace: Markanın prestiji, başlı başına bir hediye olacaktır. Anneniz için markanın büyük beğeni toplayan trend modellerine odaklanabilirsiniz. Özellikle altın renkli kasa, safir cam ve hasır kayışlı modelleri göz alıcı bir tarz sunuyor.

Birkaç not bırakalım; annelere özel saat seçerken daha çok kaliteye ve fonksiyona dikkat etmelisiniz. Annenize kullanım kolaylığı sunan, kayışı kolay takılıp çıkarılabilen ve kadranı ile saati kolayca okumayı sağlayan modeller, anneniz için ideal bir seçim olacaktır. Tabi saat seçerken bütçenizi de dikkate almalısınız. Anneniz kadar değerli, zarif ve şık bir saat ona verdiğiniz değerin bir nişanesi olacaktır!