Menu
Sepetim

SaaTTino Blog RSS Feed

10 Aug Kadın Ve Çocuk Saatlerinde Yepyeni Seçenekler
0 45
2020 yılı itibariyle başta mıknatıslı saat olmak üzere farklı özelliklere sahip birçok saat alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Hem estetik hem de fo..
08 Jul Saat Kıyafet Uyumu ve Dikkat Edilmesi Gerekenler
0 252
Saatler zamansız aksesuarlardır. Geçmişten günümüze her dönemin ve devrin değişmeyen parçaları olagelmişlerdir. Kıyafetlerimizi tamamlamada en çok ter..
14 May Babalar Günü İçin Hediye Saatler
0 178
Babalar Günü yaklaşırken hediye telaşı da başladı. En sevdiğimiz insanların başında gelen babalarımız için hediye düşünürken ilk olarak saat modelleri..
04 May Pahalı Kol Saati Alınır Mı?
0 637
Pahalı saatler ya da lüks saatler, prestij ve saygınlığı temsil eder. Pahalı saat markaları, kol saati trendleri belirlerken kullanıcının saygınlığına..
22 Apr Saat Fiyatlarını Etkileyen Faktörler
0 284
Saatler, en popüler aksesuarlarımızdır. Saat seçmek adeta sanattır. Saat seçiminde saat fiyatları önemli bir faktördür. Bütçenize göre birçok saat mod..
10 Apr Anneler Günü İçin Hediye Saat Modelleri
0 387
Her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü yaklaşıyor. Dünyada en çok değer verdiğimiz insanlar olan annelerimiz için hediye bulma v..
02 Apr Orijinal Saatler Nasıl Anlaşılır?
0 1206
Orijinal saat ile sahte saat arasında bazı önemli farklar vardır. Her şeyden önce sahte saat, tasarım detayları ile fark edilebilir. Orijinal saat ise..
14 Mar Tarzınıza En Uygun Saati Bulmanın 6 Yolu
admin 0 127
“Benim için en iyi ve en uygun saat hangisidir?” diye merak ettiniz mi? Ya da “Hangi saati satın almalıyım?” sorusu aklınıza geldi mi? Size ve tarzını..
13 Mar Saat Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?
0 145
Zamanı yakalamak ve tüm işleri planını yapmak için en önemli aksesuar saatlerdir. Bunun için saat seçerken bazı konulara dikkat edilmesi gerekir. Çok ..
13 Mar En Sık Yaşanan Saat Arızaları Nelerdir?
0 210
Zaman değerlidir. Hayat farkında olmadan akıp, gider. Akrep ve yelkovan sürekli hareket halindedir. Bu konuda size en iyi yön verecek aksesuarların ba..
15 Aug Saatin Orijinal Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?
0 3856
Saatler ihtiyaç olmanın yanı sıra, insanların vazgeçilmez bir aksesuarı haline gelmiştir. Uzun süre sorunsuz kullanmak ve dayanıklılık açısından da, d..
15 Aug Dokunmatik Saatlerin Özellikleri
0 99
Dokunmatik ya da akıllı saatler, tipik bir kol saatinin tasarımında sunulur. Birçok özelliğe sahip giyilebilir cihazlardır. Geleneksel kol saatlerinin..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)